Volné pracovní místo  Aplikační technik pro robotické lakování - Vsetín

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Vsetín
Kontakt: použijte odpovědní formulář - zaslat CV.

V souvislosti s dynamickým rozvojem aktivit společnosti působící v oblasti automotive hledáme perspektivní a motivované zaměstnance, kteří mají potenciál výrazně přispět k dalšímu růstu společnosti.

Nabízíme zajímavé pracovní uplatnění v české výrobní společnosti a růst a rozvoj těm, kdo hledají nové výzvy ve své kariéře.

POPIS POZICE
Programování robotů FANUC (tvorba lakovacích programů)
Tvorba technologických postupů pro lakování sériové výroby
Optimalizace lakovacích procesů
Navrhování, implementování a aplikování nových lakovacích technologií do sériové výroby
Odpovědnost za vytíženost linek a produktivitu
Odpovědnost za výstupní kvalitu produkce
Provádí a vyhodnocuje aplikační testy
Vzdělávání se v oboru lakovacích aplikací a automatizace

PROFIL KANDIDÁTA
SŠ/VŠ vzdělání technického nebo chemického směru
AJ na úrovni (A2/B1) – porozumění tech. dokumentaci
Praxe min. 2 roky na obdobné pozici (ideálně v automotive)
Nutná zkušenost s programováním lakovacích robotů (orientace v procesu lakování)
Zkušenosti se zaváděním změn v rámci technologických postupů
Samostatnost, zodpovědnost, flexibilita
Ř. průkaz sk. B

Termín nástupu: dohodou

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 21.11.2016