Volné pracovní místo  archeolog

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 17 780 Kč / měsíc

Národní památkový ústav, územní odborné pracoviště v Telči, vypisuje Výběrové řízení na místo archeologa.

Pracovní náplň:
" komplexní samostatný výkon práce archeologa včetně samostatného vedení a provádění archeologických výzkumů a terénních průzkumů
" zpracování nálezových zpráv a základního zpracování a evidence movitých archeologických nálezů
" samostatný výkon agendy oddělení archeologie ve prospěch zachování nemovitého památkového fondu a území s archeologickými nálezy v Kraji Vysočina
" komplexní dokumentace archeologických lokalit a archeologických nálezů
" podíl na péči o sbírky a ostatní soubory movitých archeologických nálezů ve správě Národního památkového ústavu
" podíl na vědeckovýzkumné práci v oboru archeologie
Požadujeme:
" ukončené VŠ vzdělání magisterského stupně
" základní znalost systému archeologie a památkové péče v ČR
" dobrá znalost práce s PC
" řidičský průkaz skupiny B
" trestní a morální bezúhonnost
" tvůrčí, koncepční, komunikační a organizační schopnosti
" proaktivní a samostatné jednání, snaha o odborný rozvoj
" flexibilitu a samostatnost
" pečlivost a důslednost
Výhodou:
" praxe v oboru alespoň 2 roky
" zkušenosti s archeologickým výzkumem (příprava, kalkulace, realizace)
" znalost práce v GIS, znalost základů odborné fotodokumentace, znalost základů kresebné dokumentace
Nabízíme:
" stabilitu státní příspěvkové organizace
" platové zařazení dle zák. 262/2006 Sb. a nařízení vlády č. 564/2006 Sb., platová třída 12
" plný úvazek
" pružnou pracovní dobu
" pět týdnů dovolené
" příspěvek na stravování
" zajímavou práci v perspektivním kolektivu
" volné vstupy na objekty (hrady a zámky) ve správě NPÚ i pro rodinné příslušníky

Předpokládaný termín nástupu: červenec 2017
Doba sjednávaného pracovního úvazku: na dobu určitou 1 rok (s možností prodloužení)
Místo výkonu práce: Hradecká 6, 588 56 Telč

Dále uchazeč předloží:

" strukturovaný životopis s údaji o dosavadní praxi a odborných znalostech
" motivační dopis
" seznam publikační, přednáškové aj. vědecké činnosti (uchazeč prokazuje seznamem svých publikací nebo nepublikovaných prací, popř. archeologických výzkumů, které vedl nebo na kterých se významně podílel, projektů, grantů apod.)
" výpis z evidence rejstříku trestů ne starší třech měsíců
" ověřená kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání

Motivační dopis spolu se strukturovaným životopisem vč. kopie dokladu prokazující nejvyšší dosažené vzdělání zasílejte nejpozději do 31. 5. 2017 na adresu:
Národní památkový ústav, územní odborné pracoviště v Telči, Hradecká 6, 588 56 Telč,
nebo na e-mail: použijte odpovědní formulář

Na obálku vyznačte: "Neotvírat - Výběrové řízení - archeolog"

Na základě předložených dokladů proběhne výběrové řízení spojené s osobním pohovorem. Výběrové řízení bude provedeno ve 2 kolech; do 2. kola - k ústnímu pohovoru nepostoupí uchazeč, který neprokázal, že splňuje stanovené požadavky. Výsledky výběrového řízení se oznamují uchazečům obvykle e-mailem.

Doklady o nejvyšším dosaženém vzdělání a výpis z rejstříku trestů uchazeč předloží až před podpisem smlouvy.
NPÚ si vyhrazuje možnost zrušit výběrové řízení bez odůvodnění.

Benefity

  • Jiné výhody - příspěvek na stravování , volné vstupy na hrady, zámky NPÚ
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2017 do 30.6.2018