Volné pracovní místo  Architekt do kuchyňského studia

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 12 000–35 000 Kč / měsíc

Nabízíme: velmi krásnou a zajímavou práci v dobrém kolektivu, profesionální růst a schopnost se vypracovat na pozici vedoucího pobočky, platové podmínky - nást. mzda: 12.000,- Kč ve zkušební době, po zaškolení až 35.000,- Kč, dle prac. výsledků.
Požadavky: VŠ vzdělání, chuť pracovat, učit se novým věcem a mít radost z jednání se zákazníky, zodpovědnost za svou práci a snahu dát do toho maximum, etické chování, znalost práce na PC, ŘP sk. B podmínkou.
Náplň práce: tvoření, kreslení a následný prodej kuchyní a interiérů, plánování dne, vlastního času a schůzek se zákazníkem.
Nástup: po výběrovém řízení - březen, duben 2015. Provozní doba provozovny: Po - Ne od 9:00 - 18:00 hod. Prac. doba: 40 hodin týdně - dle rozpisu prac. doby. Předem dobře zvažte, jestli vám tato pracovní doba vyhovuje.
Strukturovaný životopis zasílejte POUZE na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Neurčeno

Pracovní období

od 11.2.2015