Volné pracovní místo  Architekt/ka

Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–60 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

z: 1.6.2023, a: 22.11.2023
Požadujeme:
  • VŠ technického směru, obor architektura nebo pozemní stavitelství (studenti vítáni)
  • znalost programů ArchiCAD nebo AutoCAD, Lumion, SketchUp, Adobe Photoshop
  • cit pro design, barvy, materiály a tradiční architekturu, technické znalosti v oboru
  • pečlivost, zodpovědnost, pracovitost a spolehlivost

Nabízíme:
  • spolupráce na zajímavých projektech většího i menšího rozsahu
  • kreativní a různorodou práci, kde se můžeš realizovat a vidět výsledky
  • přátelskou neformální firemní kulturu
  • flexibilní pracovní doba
  • příjemné a tvůrčí prostředí s výhledem na Beskydy s neomezenou zásobou výborné kávy a společných akcí

Náplň práce:
  • vyhodnocení místních podmínek a regulativů včetně vyhodnocení příležitosti a rizik v dané lokalitě
  • tvoření architektonických návrhů a vizualizací
  • tvoření stavebních výkresů
  • komunikace s úřady, klienty a se stavebními projektanty
  • kreslení projektové dokumentace designových rodinných domů a bytové výstavby
  • hledání vhodných technických řešení stavby a optimalizace projektu

Své životopisy zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vysokoškolské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.1.2024

Máte zájem o nabídku Architekt/ka?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Pavla Hanzlíková z DŮM NA ZELENOU s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Architekt/ka

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.