Volné pracovní místo  ASISTENT/ASISTENTKA jednatele

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 21 300–30 000 Kč / měsíc

Životopisy zasílat na email: použijte odpovědní formulář kontakt Dvorský Oldřich, tel.: použijte odpovědní formulář
Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30
Náplň práce: administrativní práce spojená s chodem společnosti, korespondence, asistence jednateli
Požadujeme: ŘP - B, jeden ze světových jazyků na komunikativní úrovni - požadavek, WORD, EXCEL, POWERPOINT, technický beckground
Nabízíme: moderní, čité prostředí, kafeterie, příspěvek na stravování, malý kolektiv

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku ASISTENT/ASISTENTKA jednatele?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Oldřich Dvorský z ODT Management s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku ASISTENT/ASISTENTKA jednatele

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.