Volné pracovní místo  ASISTENT / ASISTENTKA VEDENÍ ODDÍLU

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nejprve roční smlouva
Náplň práce:
administrativní zajištění akcí, organizační a koordinační činnost
komunikace s dodavateli a úřady
příprava podkladů pro provoz kanceláře
příprava personálních podkladů a agendy provozu sekretariátu
přijímání návštěv a běžná provozní agenda
Požadujeme:
min. SŠ vzdělání
organizační schopnost
příjemné vystupování
samostatnost, flexibilitu, spolehlivost
znalost práce na PC, MS Office, sdílené prostředí (např. Google Workspace), synchronizace dat, výhodou znalost klubové platformy (např. EOS, eSports KIS)
praxe a znalost sportovního (nejlépe atletického) prostředí výhodou
Vaše nabídky spolu se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte
do 31. března 2024 e-mailem na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.5.2024 do 30.4.2025