Volné pracovní místo  ASISTENT/KA JEDNATELE

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–50 000 Kč / měsíc

Požadavky: řidičský průkaz sk. B, základy AJ, základy účetnictví, výborná znalost práce na PC.
Náplň práce: osobní asistence jednateli společnosti., sekretářské práce, dohled nad obchodními případy, tvorba smluv, kontakt se zákazníky, telefonické i osobní jednání, zastupování jednatele.
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
Možnost práce na plný nebo případně i na DPP.
Nabízené výhody: služební automobil, telefon, notebook, týden dovolené navíc, dovolená v zahraničí.
Zaslat životopis e-mailem, popř. se hlásit telefonicky

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Ekonomika - jednoduché účetnictví
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 16.2.2024

Máte zájem o nabídku ASISTENT/KA JEDNATELE?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jiří Pešek z TONER - COPY s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku ASISTENT/KA JEDNATELE

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.