Volné pracovní místo  Asistent/ka Marketingu

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 21 800–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště Střílky
  • Náplň práce: Asistence v plánování a v tvorbě. Úzká spolupráce s grafikem a dalšími členy marketingového týmu, představení a uvedení novinek na trh, tvorba tiskových zpráv, produktových článků, mailingů, editace webových stránek po obsahové stránce. Dále správa sociálních sítí. Hledání nových možností a kanálů pro komunikaci naší značky a výrobků.
  • Požadujeme: mírnou znalost anglického jazyka, zvládnout a vyhodnotit úspěšnost postu z hlediska sociálních sítí, orientovat se v SEO při psaní textů, základní znalost PPC kampaní, umění psát texty
  • Výhodou: vysoké osobní nasazení, týmový hráč, odolnost vůči stresu a zátěži, dále organizovanost, zodpovědnost, pečlivost
  • Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
  • Nabízíme: možnost učit se novým věcem, profesní růst, flexibilní pracovní dobu, možnost účastnit se na mezinárodních trzích, profesionálně vybavené pracoviště, přístup do vzdělávací platformy Seduo, slevy na firemní produkty za zvýhodněnou cenu a každodenní zdravé wellness obědy ve firemní restauraci zdarma
  • Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - pasivní

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.4.2024 do 31.3.2025

Máte zájem o nabídku Asistent/ka Marketingu?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Renata Trávníčková z Natures Care CZ s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Asistent/ka Marketingu

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.