Volné pracovní místo  ASISTENT/-KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ASISTENT/-KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ
  • PP na dobu určitou - jedná se o zástup za MD (1,5 roku), nástup srpen 2016
  • Náplň práce: administrativní a organizační podpora obchodního týmu a vedení společnosti; organizace výstav, veletrhů, příprava firemních školení a prezentací pro obchod.zástupce; vyřizování telefonátů a obchodní korespondence v Čj i Aj; objednávka a evidence propagačních předmětů;
  • Požadujeme: ukončené SŠ vzdělání s maturitou; znalost angličtiny; znalost práce na PC, MS Office; řidičský průkaz sk. B podmínkou; praxe na obdobné pozici výhodou; znalost IS Helios výhodou.
  • Nabízíme: příspěvek na stravování; drobné občerstvení na pracovišti; příspěvek na vybrané kulturní události; pravidelné firemní akce; služební telefon; zázemí více než 20 let na trhu prosperující české společnosti.
  • Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
  • V případě zájmu životopisy zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.8.2016 do 31.1.2018