Volné pracovní místo  Asistent/ka prodeje v interierovém studiu nábytku

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

První kontakt:
použijte odpovědní formulář

Požadavky:
Učenlivost, komunikativnost, trpělivost, časová flexibilita, znalost práce na PC (Office, Excel, PDF. Word), ŘP sk. B podmínkou (aktivní řidič), výpis z trestního rejstříku, znalost AutoCAD a práce v 3D programu výhodou, ochota učit se novým věcem, spolehlivost, samostatnost, org. schopnosti, reprezentativní vystupování.

Náplň práce:
Tvorba cenových nabídek, objednávek, kupních smluv, komunikace se zákazníky včetně poradenství, 3D plánování, navrhování, prodej kuchyní a ostatního nábytku, vyřizování reklamací, příjem zboží PPL, DPD a ostatní, zajišťování příjemného prostředí na pracovišti.

Zaměstnanecké výhody:
Stravenkový paušál, 3 dny Sick day, školení v rámci firmy, motivační hodnocení, HPP po 1 roce na dobu neurčitou, jednosměnný provoz, volné víkendy a svátky.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 10.4.2024 do 30.4.2025

Máte zájem o nabídku Asistent/ka prodeje v interierovém studiu nábytku?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Tomáš Kronus, jednatel z tekro-interier s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Asistent/ka prodeje v interierovém studiu nábytku

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.