Volné pracovní místo  ASISTENT/-KA PRODEJE

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 19 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ASISTENT/-KA PRODEJE - pracoviště Jičín.
V případě zájmu pište na e-mail: použijte odpovědní formulář a do předmětu uveďte "asistent prodeje".
Nově otevřená pobočka sítě TURBO PIZZA v Jičíně obsazuje nový pracovní tým
Náplň práce: obsluha pizzerie, pomocná příprava v kuchyni, obsluha telefonu.
Požadujeme: zejména chuť do práce, příjemné vystupování, stresovou odolnost vůči nahromaděným objednávkám, pracovitost, serióznost, cit pro úklid a velkou spolehlivost, řidičský průkaz sk. B výhodou.
Nabízíme: práce v oblíbeném podniku, být součást firmy s rozrůstajícími se pobočkami po ČR, příjemný týmový kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy. Vhodné i pro absolventy.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 3.5.2018