Volné pracovní místo  Asistent/ka ředitele

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–33 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • péče o bezproblémový chod sekretariátu ředitele
  • obsluha datových schránek, obchodní korespondence, archivace smluv a jiných dokumentů - firemní pošta, zpracování přehledů, výkazů a reportů, vklad dokumentů na portály
  • údržba a distribuce interních směrnic a řádů, základní znalost účetnictví
  • bližší informace při osobním jednání
Požadavky:
  • základy účetnictví, komunikativnost, příjemné vystupování, zodpovědnost, svědomitost, časová flexibilita
Zaměstnanecké výhody:
  • služební mobil, stravenky, 25 dní dovolené, penzijní připojištění, sociální program
Informace:
  • mailem - zaslat profesní životopis včetně motivačního dopisu
  • telefonicky Po-Pá 7:00-15:00 hod.>

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2024

Máte zájem o nabídku Asistent/ka ředitele?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Marie Urbánková, personalista z AGRO Jevišovice, a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Asistent/ka ředitele

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.