Volné pracovní místo  ASISTENT/-KA ŘEDITELE

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Kontakt zasláním životopisu s průvodním dopisem na e-mail použijte odpovědní formulář nejdéle do 31.7. 2017.
Požadavky:

  • výborná znalost práce na PC - MS Office
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič/ka)
  • organizační schopnosti, pečlivost a samostatnost
  • příjemné a sebevědomé vystupování, chuť učit se novým věcem
Náplň práce:
  • plnění operativních a administrativních úkolů
  • kontrola a příprava obchodních nabídek
  • spolupráce s ostatními odděleními společnosti
  • kontakt s klienty - cestování služebním vozidlem
Nabízíme:
  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • zaškolení a nástupní plat 15.000,- Kč + odměny
  • firemní vozidlo a telefon pro soukromé účely
  • příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - firemní vozidlo a telefon i pro soukromé účely

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2017