Volné pracovní místo  Asistent/ka společnosti

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PRVNÍ KONTAKT PÍSEMNÝ
Do společnosti TAMBOV, s. r. o. hledáme novou posilu na pozici asistentka společnosti. Vítáme absolventy i uchazeče s praxí.
CO NABÍZÍME:
  • možnost získání nových znalostí, zkušeností a kariérního růstu
  • stabilní zázemí a práce v moderním prostředí
  • mzdové ohodnocení v rozpětí 25 000 - 30 000 Kč v závislosti na schopnostech a výkonu
  • různorodost pracovních povinností
  • práce na plný úvazek

POŽADUJEME:
  • dovednost na PC (MS Office nutností, Helios velkou výhodou, ne však podmínkou).
  • flexibilita, chuť učit se novým věcem, pečlivost
  • řidičský průkaz skupiny B
  • nutná znalost základů účetnictví
  • ČJ, AJ (slovem i písmen na úrovni alespoň B1), PL (výhodou)
  • proaktivní přístup k práci, spolehlivost, zodpovědnost, výborné organizační a komunikační schopnosti, časovou flexibilitu
  • znalost grafických programů výhodou

NÁPLŇ PRÁCE:
  • tvorba nabídek a zpracování objednávek
  • zpracování fakturace
  • zpracování denní agendy společnosti
  • správa sociálních sítí

První kontakt POUZE písemně na e-mail použijte odpovědní formulář kam zašlete svůj vypracovaný životopis.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Ekonomika - fakturace
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2024