Volné pracovní místo  ASISTENT/-KA VEDENÍ SPOLEČNOSTI

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–22 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ASISTENT/-KA VEDENÍ SPOLEČNOSTI - Pracoviště Nová Paka.
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář
Pracovní náplň:
  • zpracovávání reportů pro vedení společnosti
  • podpora při zajišťování služebních cest vedení (ubytování, letenky, aj...)
  • příprava podkladů pro obchodní jednání
  • spolupráce a součinnost s dalšími odděleními společnosti

Požadavky:
  • minimálně středoškolské vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • odpovědnost, spolehlivost
  • smysl pro důslednost
  • znalost práce s microsoft excel a zpracování dat
  • znalost Anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • analytické myšlení, iniciativnost a aktivní přístup
  • ochota učit se novým věcem
  • otevřenost, komunikativnost, týmový přístup

Nástup možný dle dohody.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.7.2017