Volné pracovní místo  ASISTENT OBCHODU S ANGLIČTINOU

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • cenové nabídky, předávání zakázek do výroby, řešení logistiky
  • celkové koučování zahraničního zákazníka - partnera (zákazník B2B - Anglie)
Požadavky:
  • technický background - vzdělání stavebního směru velkou výhodou
  • angličtina alespoň na úrovni B1 - komunikace se zákazníkem - telefonicky, mailem
  • praxe na podobné pozici velkou výhodou
  • komunikativnost, loajalita, časová flexibilita
  • znalost práce na PC (balík Office) + AutoCAD velkou výhodou, ale ne nutnost
  • zajímavé finanční ohodnocení + výkonnostní prémie
  • možnost profesního rozvoje a seberealizace
  • příjemné pracovní prostředí, kvalitní moderní zázemí
  • příplatek za práci přesčas, so, ne, svátek
  • 5 dní dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • režijní ceny na vlastní výrobky
  • stabilní zaměstnání u společnosti s více než dvacetiletou historií

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2017