Volné pracovní místo  Asistenti prodeje v chovatelských potřebách

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 13 000–17 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
U stadionu č.p. 11
Mladá Boleslav II
293 01 Mladá Boleslav 1
Prvotní kontakt: emailem: použijte odpovědní formulář
Náplň práce:
  • aktivní oslovování zákazníků a prodej sortimentu chovatelských potřeb
  • odborné poradenství zákazníkům
  • práce na prodejně, zejména pak udržování čistoty a doplňování zboží
  • péče o zvířata na prodejně
  • čištění zvířecích ubikací
Co nabízíme:
  • práce v silné a dynamicky se rozvíjející společnosti = jistota práce (pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou)
  • možnost kariérního rozvoje a mzdového růstu
  • balíček zaměstnaneckých výhod (stravenky, sleva na produkty, nefinanční benefity, firemní akce)
  • zvyšování znalostí v oboru formou odborných interních školení
  • možnost získat osvědčení pro péči o zvířata v zooprodejnách a zájmových chovech prostřednictvím rekvalifikačního kurzu
Požadavky:
  • proaktivní a vstřícný přístup k obsluze zákazníků
  • dobré vystupování a spolehlivost
  • zájem o chovatelství
  • nasazení a chuť do práce
  • ochotu pracovat dle rozpisu směn, včetně víkendů
  • chuť prohlubovat své znalosti
Zaměstnanecké výhody: stravenky, sleva na produkty, možnost dalšího vzdělávání, profesního a mzdového růstu.
Nástup dohodou.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 9.8.2016