Zařazeno v oborech:
Obchod, nákup, prodej
Pozice:
Prodavač
Lokalita:
Karviná
Zveřejnil:
Úřad práce Karviná
Může se Vám hodit:
Prodavač Karviná

Volné pracovní místo Asistenti prodeje

16.12.2016
EFSETE s.r.o.
Místo pracoviště
Dlouhá třída 860/1, Město, 736 01, Havířov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Partner Vodafone Czech Republic a.s. – společnost EFSETE s.r.o., hledá spolupracovníky na pozici Prodejce partnerské prodejny Vodafone.

Co u nás budete dělat? Po intenzivním úvodním zaškolení a seznámení se s našimi produkty a službami budete mít zodpovědnost za:

  • Aktivní oslovování zákazníků s nabídkou našich produktů a služeb a jejich následný prodej
  • Dosahování stanovených cílů v množství prodaných služeb
  • Poskytování informací ohledně nabídky produktů a služeb, zjišťování potřeb a přání zákazníků a hledání nejvhodnějších řešení pro zákazníky
  • Přijímání a vyřizování reklamací
  • Administrativu, starost o chod prodejny
  • A samozřejmě reprezentaci naši značky Vodafone

Jaké znalosti a dovednosti očekáváme?

  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • Zkušenosti v oblasti aktivního prodeje či zákaznického servisu výhodou
  • Orientace v oblasti telekomunikací, nabídce mobilních telefonů, mobilních novinkách a aplikacích
  • Pro-aktivitu, nadšení, zaměření na výsledek
  • Příjemné vystupování, pro-zákaznická orientace, vstřícný přístup
  • Spolehlivost a zodpovědnost

ouživatelská schopnost práce s PC (Microsoft Office)

  • Znalost AJ výhodou

A toto vám nabízíme

  • Možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci
  • Příležitost k dalšímu profesnímu rozvoji, možnost vzdělávání a prostor pro osobní a profesionální růst
  • Motivující finanční ohodnocení závislé na prodejních výsledcích
  • Příjemné pracovní prostředí a bezva kolektiv

KONTAKT: životopisy zasílat e-mailem.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC – prezentační software

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina – aktivní

Podobné nabídky práce

prodavači-Vinotéka
KONTAKT: předem telefonicky a dohodnout schůzku nebo e-mailem Pracoviště: Kauflandy Česká republika v.o.s. - Havířov
Starovenské Centrum Vina s.r.o. U Stadionu 1640/1, Havířov Plný úvazek
dnes
prodavači-chovatelských potřeb a zvířat
Náplň práce: Oslovování, obsluha a poskytování odborných rad zákazníkům Doplňování zboží a péče o vzhled prodejny i nabízená zvířata Práce za pokladnou, práce s hotovostí KONTAKT: životopisy zasílat na e-mail ...
SUPER PET , a.s. U Stadionu 1655/8, Havířov Plný úvazek
dnes
Prodavači maso uzeniny
požadavky: zkušenosti s prodejem masa a uzenin výhoda KONTAKT: životopis zasílat na e-mail
Těšínské jatky, s. r. o. Ad. Mickiewicze 590, Bohumín Zkrácený úvazek
dnes
Prodavači sportovních potřeb
práce možná i na dohodu; - aktivní nabídka a prodej zákazníkům; práce se zbožím na prodejně, práce na pokladně; prezentace výloh a materiálů pro podporu prodeje; KONTAKT: životopisy zasílat na e-mail
Sierra Sport s.r.o. Nádražní 1939/4, Karviná Plný úvazek
týden
Obsluha čerpacích stanice
pracovní doba od 5.00 hod. do 13.00 hod.; 13.00 hod. do 21.00 hod.; vzhledem k pracovní době práce vhodná pro zájemcem bytem Karviná a blízkého okolí; požadavky: komunikativní typ, vstřícné vystupování, práce s penězi, výhodou: v ...
Eva Porembská Ostravská 748/6, Karviná Plný úvazek
aktivní
prodavači
Nabízíme práci prodavače(ky) v prodejně Hudysport Havířov, plný úvazek (40 hod. týdně + 2 soboty v měsíci). Požadujeme: ÚSV zakončené maturitní zkouškou nebo vyučení v oboru, zájem o rekreační sport výhodou KONTAKT: životopisy zas ...
Ing. Petr Valchář Dlouhá třída 462/5, Havířov Plný úvazek