Volné pracovní místo  Asistent/ka kvality - Vizovicko

Lokalita Vizovice
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–22 000 Kč / měsíc

Pro českou pobočku zahraniční společnosti hledáme asistenta/asistentku kvality. Společnost vyrábí elektrotechnické součástky a sídlí ve Zlínském kraji mezi Zlínem, Vsetínem a Luhačovicemi (cca 20 minut cesty od Zlína, cca 25 minut cesty od Vsetína a cca 15 minut od Luhačovic).

Co bude Vaším úkolem?

vyhotovování zkušebních plánů pro výrobu a kontrolu v oblasti l/O-konektorů
provádění optických, elektrických a mechanických zkoušek
vyhotovování zkušebních zpráv vzorků a uvolňování výrobních procesů
zpracovávání reklamací a vyhotovování 8D-reportů
vytváření dokumentace a zkušebních zpráv
vytváření a vyhodnocování chybových statistik
organizování a provádění zlepšovacích opatření
přímý reporting na manažera kvality

Co od Vás očekáváme?

vzdělání technického směru
zkušenost s délkovými a elektrickými, popř. speciálními měřícími přístroji
znalost MS Office (Outlook,Word,Excel) /
znalost Německého jazyka slovem a písmem

Můžeme Vám nabídnout:

motivující finanční ohodnocení
firemní benefity
příjemné mezinárodní prostředí
a další

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete prosím životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2016