Volné pracovní místo  ASISTENT/KA MANAGERA EXPORTU

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 22 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Kontakt: telefonicky, e-mailem: použijte odpovědní formulář

Požadavky na uchazeče:
-Min. středoškolské vzdělání, nejlépe ekonomického směru, praxe min. na obdobné profesi 2 roky nebo bakalářské, vhodný i absolvent
-Znalost AJ slovem i písmem podmínkou, další světový jazyk vítán
-Znalost na PC nutností
-Zkušenosti z oblasti exportu výhodou, ale ne podmínkou
  • Znalost obchodní korespondence
  • Vynikající komunikační dovednosti a spolehlivost

Náplň práce:
  • spolupracuje s managerem exportu a zajišťuje kontakt se zákazníkem
  • sleduje vývoj na přiděleném trhu
  • podílí se na přípravě zákaznické nabídky
  • řeší případné reklamace
  • spolupracuje s úsekem marketingu na podpoře prodeje

Zaměstnanecké výhody:
Dovolená navíc, nákup skla v prodejní galerie za zvýhodněné ceny, příspěvek na penzijní připojištění, stravování ve společnosti zajištěno

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 10.7.2017