Volné pracovní místo  Asistent/ka manažera

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Zemědělská 5295/6, Ostrava-Třebovice, 722 00

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář
V životopise uvádět souhlas se zpracováním osobních údajů.

Práce na zakázkách v obchodním oddělení a starost o zákaznický servis. Jestli máš smysl pro pořádek a kamarádíš se s Excel tabulkami, tento job je právě pro tebe.
Budeš mít na starost péči o zákazníky v našem CRM systému, zpracovávat agendu kolem obchodních případů a domlouvání obchodních schůzek pro manažera.

Náplň práce:
péče o zakázky a příprava e-mailingových akcí, vedení databáze klientů, příprava podkladů pro fakturaci, příprava kalkulací a nabídek, produkční práce spojené se zakázkou (pošta, balení zásilek..atd.)

Hledáme komunikativního člověka, který umí pracovat v týmu a je velmi pečlivý. Smysl pro pořádek a pozitivní vztah k tabulkám a papírování je předpokladem, že se ti bude práce dařit a těšit.

Další požadavky:
znalosti anglického jazyka vítána
SŠ vzdělání
Dobrá znalost práce na PC

Zaměstnanecké výhody: odměny, firemní akce

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.5.2017