Volné pracovní místo  Asistent/ka obchodního týmu - Kutná Hora

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 13 000–18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Asistent/ka obchodního týmu - Kutná Hora
Pro naši pobočku v Kutné Hoře přijmeme posilu, která bude pomáhat s administrativní prací v kanceláři našim obchodním zástupcům.
Tato práce vyžaduje pečlivost a každodenní telefonickou komunikaci se zákazníky.
Hlavním účelem naší firmy SMERO, spol. s r.o. je uspořit zákazníkovi jeho náklady, zjednodušit a zpříjemnit nákup u nás. CV zasílejte na e-mail použijte odpovědní formulář Práce pro OZP.

Náplň práce:
Telefonické navolávání schůzek.
Komunikace se zákazníky a obchodníky.
Tvorba a udržení databáze.
Potřebná administrativa.

Požadujeme:
Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost.
Komunikativnost se zaměřením na zákazníka.
Tah na branku.
Znalost práce na PC, Word, Excel.

Nabízíme:
Jednosměnný provoz.
Vaše práce bude vidět na růstu firmy.
Kolektiv, který táhne za jeden provaz.
Pracovní smlouva - hlavní pracovní poměr.
Dobré zázemí.
Stravenky.
MultiSport benefit (permanentka ke vstupům do sportovišť v ČR)

Nástup možný ihned.
V případě vašeho zájmu zašlete životopis na e-mail.
Do předmětu uveďte název pracovní pozice „Asistent/ka obchodního týmu - Kutná Hora“
Kontakt: použijte odpovědní formulář
Lenka Prokešová, SMERO, spol. s r.o.
Nechoďte osobně, není zde osoba, která by se vám mohla věnovat.
Vybrané uchazeče budeme kontaktovat.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016