Volné pracovní místo  Asistent/ka obchodního zástupce

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Stodolní 21, Ostrava 70200

Kontakt na email: použijte odpovědní formulář

Náplň práce:
Reporting, tvorba obchodních plánů, řešení požadavků zákazníka, e-mailová a telefonní komunikace se zákazníkem, práce se CRM, práce s DTB, plánování schůzek.

Požadavky:
Výborné komunikační dovednosti, znalost práce s pc, výborné organizační schopnosti, spolehlivost a schopnost samostatné práce, aktivní přístup.

Benefity:
Bonusy/prémie, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na vzdělání, možnost studijního volna.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - prezentační software
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Práce s PC - Windows

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2018