Volné pracovní místo  Asistent/ka obchodu lakovací linky s Aj

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda 20 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: Sídlo společnosti ve Velvarech
Nástup: 01.02.2017, případně dle dohody
Požadujeme:
VŠ vzdělání – vhodné i pro šikovného absolventa/absolventku
Znalost anglického jazyka slovem i písmem na středně pokročilé úrovni
Znalost dalšího cizího jazyku vítána
Dobrá uživatelská znalost práce na PC (zejména Excel)
Každodenní práce s informačním systémem MS Dynamics NAV
Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, čistý trestní rejstřík
Ochota cestovat, učit se
ŘP skupiny B

Náplň práce:
Zpracování obchodních případů v informačním systému MS Dynamics NAV (Navision)
Komunikace se zákazníkem, příprava vzorků, administrativní podpora obchodníka

Nabízíme:
Práci na hlavní pracovní poměr s tříměsíční zkušební dobou
Velmi dobré firemní zázemí velké úspěšné společnosti s moderní výrobou, odborné zaškolení
13. plat
5 týdnů dovolené
Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
Dotované závodní stravování
Firemní společenské akce
Mobilní telefon

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Bakalářské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2017