Volné pracovní místo  Asistent/ka oddělení A-Pics

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–16 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce: Průmyslová 1166, Lovosice 410 02.
VOLNÉ MÍSTO: PC asistentka
Náplň práce:
  • zajištění dodávek k zákazníkovi
  • komunikace s výrobními procesy ohledně chybějících výrobků
  • kontrola stavu materiálu a vydávání požadavků k jejich přípravě
  • tisk dokumentů pro expedici a výrobu
  • vytváření dodacích listů
  • třísměnný provoz
Požadujeme:
  • středoškolské vzdělání
  • velmi dobrou znalost angličtiny
  • dobrou znalost práce s MS Excel
  • loajalitu, ochotu učit se novým věcem, týmovost
Nabízíme:
  • práci v moderním pracovním prostředí
  • možnosti vzdělávání a profesního rozvoje
  • pololetní bonus v závislosti na pracovním výkonu
  • příspěvek na dojíždění dle vnitropodnikových pravidel
  • týden dovolené navíc
  • firemní dotované stravování
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • později pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • poukázky za dobré nápady
  • bonus za docházku 600 ,- Kč/měs.
Životopisy zasílejte na e-mailovou adresa: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016