Volné pracovní místo  Asistent/ka personálního oddělení s plynulou češtinou a polštinou

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Chemická 2093/1a, Ostrava - Moravská Ostrava

E-mail zašlete s přiloženým životopisem a ukázkou svých prací na: použijte odpovědní formulář

Jsme společnost provozující řetězec asijských fastfoodu v ČR, SK a PL s obchodním názvem GUTY. Vzhledem k rychlé expanzi hledáme nového kolegu/kolegyni do personálního oddělení.

Náplň práce:
Personalistika v rámci ČR a PL (aktivní hledání nových zaměstnanců, spolupráce s účetním oddělením, kontrola pracovních smluv, tlumočení z polského jazyka do českého, korespondence, běžné administrativní činnosti, spolupráce s orgány státní správy apod.).

Požadavky:
Nutná plynulá polština a čeština, znalost zákoníku práce (případně ochota se doučit).
Zkušenost s personalistikou.

Nabízíme:
Možnost být součástí expandující společnosti, mezinárodně přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí, vybavená kuchyňka s kávovarem.

Zaměstnanecké výhody:
Stravovací výhody.

PP na dobu určitou 1 rok.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 10.8.2016 do 7.8.2017