Volné pracovní místo  Asistent/ka - pokladní

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

pracoviště Kroměříž
  • Náplň práce: správa došlé a odchozí pošty ekonomického odboru, správa kalendáře nadřízeného a vedoucích jednotlivých útvarů, evidence dovolených zaměstnanců ekonomického odboru, organizace jednání ekonomického náměstka, vedení pokladny (hotovost, ceniny), vč. práce s IS IRES a komunikace s bankou, vč. závěrkových prací, v souladu se zák. č. 563/1991 Sb. o účetnictví a účetních vyhlášek a standardů platných pro OSS
  • dále - výpomoc při vedení mzdové agendy, vč. problematiky daně ze závislé činnosti, odvodů sociálního a zdravotního pojištění a dalších srážek, výpomoc v oblasti personalistiky, výpomoc při komunikaci se zdravotními pojišťovnami a Správou sociálního zabezpečení
  • Kvalifikační požadavky: min. SŠ vzdělání v oboru ekonomie anebo účetnictví (vč. vedení mzdové agendy), praxe v oblasti správy pokladny (hotovost + ceniny, korunová i valutová pokladna) výhodou (ideálně 3 a více let), znalost práce v OS Windows a MS Office, znalost práce v účetním nebo mzdovém SW výhodou, znalost zák. č. 262/2006 Sb., zákoník práce výhodou, dobré komunikační dovednosti, samostatnost, komunikativnost, schopnost analytického myšlení, svědomitý a iniciativní přístup k plnění pracovních povinností, řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
  • předpokládaný nástup leden 2017, doba určitá 1 rok s možností prodloužení, úvazek plný
  • Strukturovaný životopis, motivační dopis a prostou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém odborném vzdělání, popř. i reference z předchozích zaměstnání, zasílejte prosím nejpozději do 31. 10. 2016 výhradně na e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář Do předmětu emailu uveďte "Výběrové řízení - asistent/ka - pokladní - 2017".

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.1.2017 do 31.12.2017