Volné pracovní místo  asistent/ka pro lidi s mentálním postižením na DPP nebo DPČ

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády, Brigády
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 11 900 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Jindřichův Hradec, Plasná;
Požadujeme:
  • minimálně SŠ vzdělání v oboru práce s lidmi (pedagogika, speciální pedagogika, sociální práce…) nebo dlouhodobou praxi; časovou flexibilitu; ochotu pracovat v odpoledních hodinách; dobré komunikační dovednosti; schopnost organizovat svou práci a rozhodovat se; řidičský průkaz sk. B; ZNALOST PRÁCE NA pc;
Náplň práce asistenta:
  • podpora klientů chráněného bydlení při činnostech všedního dne; podpora klientů při obstarávání domácnosti; podpora klientů při pohybu mimo chráněné byty a v rozvoji samostatnosti; individuální plánování; podílení se na rozvoji služby chráněného bydlení; motivace a všestranná podpora klientů v uskutečňování jejich cílů;
Nabízíme:
  • zajímavou a smysluplnou práci v malém kolektivu; spoluúčast na vytváření kvalitní podpory pro lidi s postižením mimo ústavní zdi; vzdělávání dle zákona č. 108/2006 Sb., o soc. službách (kurzy, semináře, supervize, stáže); osobní rozvoj, sebepoznání; prostor pro realizaci vlastních nápadů; proškolení v metodice chráněného bydlení; nesedavé akční zaměstnání;
PŘIHLÁŠKY DO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ spolu se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zašlete pouze e-mailem na adresu: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 1.2.2017