Volné pracovní místo  Asistent(ka) prodeje nábytku

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 16 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.
Zavedená rodinná nábytkářská firma s 26ti letou historií na trhu, hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni, který/á se stane součástí naší dynamické a úspěšné firmy.

Náplň práce:
Aktivní prodej a odborné poradenství v oblasti kompletních interiérů
Profesionální zákaznický servis
Zpracování 3D návrhů v programu PRO100 - znalost programu není podmínkou, zaškolíme
Zodpovědnost za svěřené zakázky, chod a vzhled prodejny
Denní komunikace se zákazníky

Požadujeme:
Středoškolské vzdělání nebo výuční list
Pokročilá znalost práce na PC
Vstřícný, pro-aktivní a pozitivní přístup
Orientaci na výsledky
Spolehlivost
Výborné komunikační schopnosti a prodejní dovednosti
Zodpovědný a samostatný přístup ke svěřeným úkolům
Čistý trestní rejstřík

Zaměstnanecké výhody:
Stravenky/příspěvek na stravování
Závodní stravování
Zajištěný pitný režim
Bonusy/prémie
Zaměstnanecká sleva na firemní výrobky/služby
Věrnostní benefity
Provize z prodeje
Firemní akce
Možnost si napracovat hodiny
Přátelský kolektiv
Zázemí stabilní společnosti

Místo výkonu práce: Lipová 692, 691 25 Vranovice

Vhodné pro