Volné pracovní místo  Asistent/ka prodeje v chovatelských potřebách

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 13 000–17 000 Kč / měsíc

z: 18.5.2016 Jste zvířecí fandové se zájmem o chovatelství a nebojíte se prodávat? Rádi komunikujete s lidmi a radíte jim? Chcete pracovat v kolektivu stejně zapálených kolegů a mít jistotu práce? Právě hledáme nové kolegy, přidejte se k nám!
Jaká bude Vaše náplň práce?
aktivní oslovování zákazníků a prodej sortimentu chovatelských potřeb; odborné poradenství zákazníkům; práce na prodejně, zejména pak udržování čistoty a doplňování zboží; péče o zvířata na prodejně; čištění zvířecích ubikací
Co Vám nabízíme?
práce v silné a dynamicky se rozvíjející společnosti = jistota práce (pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou); možnost kariérního rozvoje a mzdového růstu; balíček zaměstnaneckých výhod (sleva na produkty, stravenky, firemní akce); zvyšování znalostí v oboru formou odborných interních školení; možnost získat osvědčení pro péči o zvířata v zooprodejnách a zájmových chovech prostřednictvím rekvalifikačního kurzu
Co od Vás očekáváme?
proaktivní a vstřícný přístup k obsluze zákazníků; dobré vystupování a spolehlivost; zájem o chovatelství; nasazení a chuť do práce; ochotu pracovat dle rozpisu směn, včetně víkendů; chuť prohlubovat své znalosti
Nástup možný dohodou
Kontakt: písemně na e - mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 1.6.2016