Volné pracovní místo  asistent/ka prodeje v chovatelských potřebách

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 13 500–16 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Životopis zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář
Náplň práce:
  • aktivní oslovování zákazníků a prodej sortimentu chovatelských potřeb
  • odborné poradenství zákazníkům
  • práce na prodejně, zejména pak udržování čistoty a doplňování zboží
  • péče o zvířata na prodejně
  • čištění zvířecích ubikací
  • práce na pokladně
Co nabízíme:
  • práce v dynamicky se rozvíjející společnosti = jistota práce (pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou)
  • možnost profesního a platového růstu
  • balíček zaměstnaneckých výhod
  • zvyšování znalostí v oboru formou odborných interních školení
  • možnost získat osvědčení pro péči o zvířata v zooprodejnách a zájmových chovech prostřednictvím rekvalifikačního kurzu
Co od Vás očekáváme:
  • proaktivní a vstřícný přístup k obsluze zákazníků
  • dobré vystupování a spolehlivost
  • zájem o chovatelství
  • nasazení a chuť do práce
  • ochotu pracovat dle rozpisu směn, včetně víkendů
  • v případě potřeby ochotu vypomoci na jiných prodejnách - v rámci regionu
  • chuť prohlubovat své znalosti
Nabízíme: Možnost dalšího vzdělávání, sleva na produkty, cafeterie systém, možnost profesního a platového růstu

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 1.7.2016