Volné pracovní místo  ASISTENTKA PRODEJE V PRODEJNÍ GALERII MOSER

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 23 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ASISTENTKA PRODEJE V PRODEJNÍ GALERII MOSER

Kontakt: pí Dana Delinčáková, tel.: použijte odpovědní formulář (od 8:00 do 15:00h), e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadavky na uchazeče:
  • Min. středoškolské vzdělání, nejlépe ekonomického směru, pozice vhodná i pro absolventa
  • Znalost AJ podmínkou, další světový jazyk vítán
  • Zkušenosti s prodejem značkového zboží výhodou, ale ne podmínkou
  • Orientaci na výsledky, cit pro značku
  • Vstřícný a pro-aktivní přístup k zákazníkům
  • Týmového ducha
  • Loajalitu zaměstnavateli a značce
  • Zodpovědný a samostatný přístup ke svěřeným úkolům
  • Časovou flexibilitu (práce o víkendech a svátcích), spolehlivost, otevřenost a kreativitu
  • Očekáváme příjemné vystupování a komunikační schopnosti
  • Uživatelská znalost na PC

Náplň práce:
  • Zodpovědnost za prodejnu a za její výsledky
  • Profesionální zákaznický servis, prodej
  • Práce s pokladnou a pokladním systémem
  • Doplňování zboží, organizace skladu
  • Udržování prodejny a skladu v čistotě
  • Sledování statistik, vedení obchodní korespondence se zákazníky

Nabízíme:
  • dovolená navíc, příspěvek na penzijní připojištění, stravování ve společnosti zajištěno, možnost studovat cizí jazyky v areálu sklárny, využití vlastního rehabilitačního střediska

Místo výkonu práce: Kpt. Jaroše 46/19, 36006 Karlovy Vary 6

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2017