Volné pracovní místo  Asistent/ka provozní administrativy

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–24 000 Kč / měsíc

Zašlete prosím životopis s motivačním dopisem na email: použijte odpovědní formulář

Mladá, progresivně se rozvíjející přepravní společnost zabývající se expresní mezinárodní přepravou orientovanou na destinace FR, ES, PT vyhlašuje výběrové řízení na pozici - asistenta provozní administrativy.

Popis pozice:
  • Příprava podkladů fin. reportů.
  • Vyhodnocování a kontrola procesů při přepravě zásilek.
  • Zpracování požadavků výkonných zaměstnanců firmy.
  • Komunikace s institucemi.
  • Další provozně admin. činnosti.
  • Asistence vedení

Požadujeme:
  • Min. SŠ vzdělání s maturitou.
  • Min. 5 let praxe
  • Pokročilou uživ. znalost PC.
  • Znalost obch. administrativy – objednávky, faktury, dod. listy, apod.
  • Výborné org. schopnosti, samostatnost, rozhodnost.
  • Časovou i osobní flexibilitu.
  • Odolnost vůči stresu.
  • Pečlivost a smysl pro detail.
  • Schopnost dotahovat věci do konce.
  • Rychlé, logické a racionální myšlení.
  • Komunikativní znalost AJ.
  • ŘP skupiny B.

Výhodou:
  • Znalost údržby vozidel.
  • Základní účetně ekonomické znalosti.
  • Znalost šp. jazyka.

Nabízíme:
  • Zajímavé finanční ohodnocení.
  • Silné finanční zázemí firmy.
  • Jistotu, stabilitu a férové jednání.
  • Příležitost k dalšímu rozvoji a kariérnímu růstu.
  • Místo pracoviště: okraj OV, cca 8 km z centra Ostravy.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 17.4.2017