Volné pracovní místo  ASISTENT/KA ŘEDITELE

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–28 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadované dovednosti:
  • uživatelská znalost MSO - Word, Excel, Outlook
  • výhodou znalost MS Dynamics
  • výhodou práce v oboru
  • pečlivost a časová flexibilita, samostatnost
  • zkušenosti z oblasti mediální komunikace (internet, sociální sítě, tiskoviny)
  • komunikační dovednosti, vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu
  • výborná znalost českého jazyka a stylistické schopnosti
  • podmínkou znalost AJ, NJ na úrovni B2, RJ výhodou
Pracovní náplň: - komunikace se zahraničními sekretariáty
  • koordinace zahraničních služebních cest vedení společnosti
  • zajišťování ubytování a další koordinace zahr. návštěv
  • zajištění chodu kanceláře vedení společnosti
  • zajišťování víz, administrace datové schránky
  • spolupráce s odd. marketingu a s personálním oddělením
  • zajištění cateringu pro návštěvy a kancelář vedení společnosti
  • práce s programem Dynamics - likvidace faktur, evidence
  • zajišťování doprovodných akcí pro návštěvy
Nabízené výhody:
  • zázemí stabilní společnosti
  • možnost dalšího vzdělávání včetně jazyků
  • výhody dle kolektivní smlouvy
  • podnikové stravování
  • týden dovolené nad zákonný rámec
  • pružná pracovní doba

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016