Volné pracovní místo  ASISTENTKA SEKRETARIÁTU SE ZNALOSTÍ CHORVATŠTINY

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 16 000–20 000 Kč / měsíc

Zavedená obchodní společnost hledá pracovnici na pozici ASISTENTKA SEKRETARIÁTU.
Požadujeme:
  • chorvatský a anglický jazyk pro telefonickou komunikaci
  • min. ukončené SŠ vzdělání na obchodní akademii, !!uchazeči s jiným vzděláním nebudou do výběrového řízení zahrnuti!!
  • spolehlivost, příjemné komunikativní vystupování
  • pracovní nasazení a flexibilitu.
Náplň práce:
  • obsluha sekterariátu firmy a chorvatského konzulátu
  • vedení pokladny
  • vystavování účetních dokladů
Nabízíme:
  • zázemí stabilní firmy
  • zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu
  • firemní benefity.
Životopisy prosím zasílejte na mail: použijte odpovědní formulář

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016