Volné pracovní místo  Asistent/ka servisu a realizace

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Pikartská 1337/7, Ostrava Radvanice
Kontakt: Zlámalová Jana Ing., e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • schopnost řešit zadané úkoly samostatně
  • znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • znalost obchodní korespondence
  • dobré komunikativní a organizační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, flexibilitu

Náplň práce:
  • příprava realizačních a servisních projektů
  • zajišťování vstupů
  • spolupráce s manažery zakázek
  • zadávání dat do IS
  • koordinace několika projektů současně
  • zodpovědnost za termíny a kvalitu projektů

Nabízíme:
  • práci na tuzemských i zahraničních projektech
  • možnost dalšího vzdělávání
  • zázemí prosperující společnosti
  • pracoviště v Ostravě

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 5.9.2016