Volné pracovní místo  Asistentka showroomu/recepční/pokladní

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 12 750 Kč / měsíc

místo výkonu práce: Veleslavínská 457/17b, Praha 6 - Veleslavín, Kontakt: Samueli Michael, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
Požadavky:
  • ÚSV nejlépe ekonomického směru
  • ovládání práce na PC
  • komunikativní znalost AJ
  • schopnost a ochota naučit se pracovat s programy zaměstnavatele a k týmové práci
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost, příjemné vystupování
  • trestní bezúhonnost, loajalita
  • odolnost vůči stresu, časová flexibilita
  • znalost programu POHODA výhodou

Náplň práce:
obsluha recepce a pokladny: kontakt se zákazníkem (přímým i volajícím do společnosti), objednávání zákazníků a evidence do programu; pokladní operace a práce s penězi; přijímání platebních karet, evidence pokladní hotovosti; evidence a starost o firemní poštu, scanování a kopírování dokumentů apod.
asistenční práce na showroomu: monitoruje a zajišťuje pořádek v prostoru showroomu, spolupracuje s techniky a prodejním oddělením, obstarává další administrativní práce zadané vedoucími.

Nabízíme:
  • práci v moderním příjemném prostředí ve společnosti s 25letou tradicí
  • zaškolení
  • plat 12.750Kč hrubého + stravenky;
  • další firemní benefity vyplývající z činnosti zaměstnavatele

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016