Volné pracovní místo ASISTENT/KA V OBLASTI PROPAGACE A REKLAMY

23.5.2014
FASTLINE Pardubice s.r.o.
Místo pracoviště
Labská 133, Bílé Předměstí, 530 02, Pardubice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Pracovní náplň: Příprava podkladů a materiálů + prezentací, komunikace se stávajícími i novými klienty, podílení se na realizaci kampaní pro obchodní partnery.
Požadujeme: výborné komunikační dovednosti, kultivované vystupování, středoškolské vzdělání, pracovní nasazení z hlediska flexibility, samostatnosti, iniciativy, profesionální přístup.
Nabízíme: zaškolení v oboru (teoretická i praktická část) na náklady společnosti, příjemné pracovní prostředí, finanční ohodnocení od 15.000 Kč, pracovní doba od Po-Pá, benefity v podobě služebního auta, služebního telefonu, apod.

V případě zájmu si sjednejte pohovor na uvedeném telefonním čísle a zašlete svůj CV na e-mail poslat email