Volné pracovní místo  Asistent/ka v realitní kanceláři

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 13 000–15 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Opavská 776/87, Ostrava - Poruba

Na e-mailovou adresu použijte odpovědní formulář posílejte svůj životopis s motivačním dopisem.

Náplň práce:
-Poskytování veškerého administrativního zázemí (korespondence, vyřizování e-mailů, tisk dokumentů, příprava podkladů a smluv, realitní inzerce, zajišťování fotografií, …)
-Denní komunikace s klientem - akvizice nových a péče o stávající klienty
-Denní komunikace s úřady
-Vytváření podkladů pro makléře
-Práce s databází
-Úprava bytu a focení na prohlídky
-Možnost profesního i platového růstu

Požadujeme:
-Samostatnost, důslednost, proaktivitu, zodpovědnost
-Zájem o trh s nemovitostmi
-Ochotu učit se novým věcem
-ŘP sk. B

Zaměstnanecké výhody:
Neomezený tarif k mobilnímu telefonu.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.5.2016