Volné pracovní místo  Asistentka vedení školy

Lokalita Praha
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 26 000–30 000 Kč / měsíc

KONTAKT : Samková Alena, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
Pokud jsme Vás zaujali, budeme se těšit na Váš strukturovaný profesní životopis a motivační dopis, který zašlete na uvedený kontaktní email.

Další požadavky:

Velmi dobrá znalost práce na PC, zejména MS Office, český jazyk na výborné úrovni a znalost AJ na středně pokročilé úrovni, velmi dobrý psaný projev, praxe v oblasti školské administrativy výhodou, ochota učit se nové věci, odpovědnost, komunikativnost, pečlivost, trpělivost, vstřícnost, samostatnost, ale také schopnost týmové spolupráce, akční, pohotová, energická a otevřená osobnost schopná samostatně jednat a dotahovat věci do zdárného konce.

Popis pracovní pozice:

o zajištění chodu sekretariátu školy - pošta, nákupy, kontakt s úřady a institucemi, pochůzky, příprava na různé akce školy,
o zabezpečení administrativní obsluhy, spočívající v osobní, telefonické, písemné a elektronické komunikaci,
o vedení správy budov - koordinace služeb ve 3 objektech školy - úklid, údržba a recepce; organizace a kontrola rekonstrukčních prací v objektech školy,
o zodpovědnost za jednání s dodavateli služeb a dalšími partnery, zpracování objednávek,
o zajištění komunikace a kontaktu se všemi zaměstnanci školy,
o support účetnictví - evidence faktur, dokladů k platbám kartou,
o zodpovědnost za agendu BOZP, PO - vedení kompletní dokumentace, komunikace s dodavatelem,
o zajištění majetkové evidence školy, včetně inventarizace,
o zajímavá a zodpovědná práce na škole,
o smlouva na dobu určitou, po roce možnost přejít na dobu neurčitou.

Zaměstnanecké výhody :
6 týdnů dovolené + 3 sick days, odpovídající finanční ohodnocení, roční odměny, příspěvek na stravné, sociální fond, přátelské pracovní prostředí.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024 do 30.4.2025