Volné pracovní místo  Asistentka vedení společnosti

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–35 000 Kč / měsíc

Pro našeho významného klienta, který se pohybuje v oblasti výroby, hledáme komunikativní a vyzrálou osobnost, která bude pravou rukou vedení společnosti a zároveň plně samostatnou jednotkou. Místo výkonu práce v dojezdové vzdálenosti od Jindřichova Hradce.
Požadavky:
  • minimálně středoškolské vzdělání
  • zkušenost z obdobné pozice či velký potenciál k vykonávání této pozice
  • komunikativnost
  • anglický jazyk na výborné úrovni - vedení společnosti je zahraniční
  • proaktivita; diplomatický um; radost z pestré pracovní činnosti; intuice
Náplň práce:
  • komunikace uvnitř i směrem ven (vedení, zaměstnanci, dodavatelé)
  • support vedení společnosti (zodpovědnost za vedení diáře ředitele)
  • reporting
  • zajištění cateringu, letenek
  • Office Management; koordinace návštěv; správa vozového parku; administrativa
Nabízíme:
  • prostředí mezinárodní společnosti; využití anglického jazyka; zajímavé platové ohodnocení; přátelský kolektiv; možnost spolupráce s HR a PR oddělením; firemní benefity
Na Vaše životopisy CZ i EN se těším na emailu použijte odpovědní formulář na Vaše zavolání na telefonu použijte odpovědní formulář .

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2016