Volné pracovní místo  Asistentka vedení společnosti

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 16 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
-Administrativní podpora pro vedení společnosti
-Objednávky kancelářských potřeb
-Zajišťování občerstvení při jednání
-Zajišťování zápisů z porad vedení společnosti
-Zajišťování, evidence a následná distribuce firemního ošacení
-Zajištění předávacích protokolů a vybavení novým nástupům
-Organizace a správa kalendáře v jednací místnosti
-Podpora při zajištění eventů, teambuildingů
-Organizace a správa kalendáře vedení společnosti

Požadavky:
-Minimálně středoškolské vzdělání
-Pečlivost, systematičnost, smysl pro pořádek
-Profesionální vystupování
-Znalost práce na PC - MS Office
-Základní znalost obchodní korespondence
-Komunikační a organizační dovednosti, včetně psaného projevu
-Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
-Mírně pokročilá znalost AJ

Nabízíme:
-zázemí stabilní a úspěšné české společnosti s 25 letou historií
-příjemné pracovní prostředí v úspěšné české firmě
-notebook, telefon
-nástup možný ihned
-místo výkonu práce: Soběslav

Kontakt emailem: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 13.7.2016