Volné pracovní místo  Asistentka vedení společnosti

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–25 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce:TRATEC - CS, s. r. o., Brtnická č.p. 57, Malý Šenov, 407 78 Velký Šenov
Kontakt: emailem,telefonicky
Požadujeme:
-SŠ s maturitou, ekonomický směr výhodou
-Aktivní a pozitivní přístup k práci
-Výborné komunikační dovednosti a organizační schopnosti
-Reprezentativní vystupování
-Samostatnost a spolehlivost
-Počítačová způsobilost
-Dobrá znalost anglického a německého jazyka slovem i písmem

Nabízíme:
-Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející české firmě
-Příležitost pro absolventky SŠ i uchazečky s praxí
-Možnost získání nových znalostí a kariérního růstu
-Zajímavé finanční ohodnocení a firemní benefity
-Příjemný pracovní kolektiv

Náplň práce:
-Vedení kalendáře nadřízeného zaměstnance
-Organizování pracovních cest
-Příprava podkladů a formálních dokumentů pro nadřízeného zaměstnance
-Příprava podkladů pro jednání a porady, zpracování zápisů apod.
-Zajišťování občerstvení při jednáních managementu, péče o návštěvy
-Vyřizování a správa obchodní korespondence a pošty
-Zajišťování kancelářských potřeb
-Operativní řešení problémů
-Překlady pro zaměstnance společnosti

Benefity

  • Jiné výhody
  • Podnikové stravování - příspěvek k penzijnímu připojištění

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 3.8.2016