Volné pracovní místo  ASISTENTKA VEDENÍ

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Dopravní společnost Corax spol. s r. o. hledá kandidátku na pozici:
Asistentka vedení
Náplň práce: zajištění administrativní podpory vedení společnosti; odpovědnost za provozní věci v souvislosti s chodem sekretariátu, zasedací místnosti, kuchyňky; správa archivu aj.
Co požadujeme: SŠ vzdělání; znalost práce na PC; znalost cizího jazyka výhodou; zodpovědnost a svědomitý přístup k práci
Co Vám můžeme nabídnout: příjemné pracovní prostředí; motivační finanční ohodnocení; příspěvek na stravování; benefitní program volání i pro rodinné příslušníky
Místo výkonu práce: Dobrá Voda u Českých Budějovic
Nástup možný ihned.
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis na e-mailovou adresu použijte odpovědní formulář

Benefity

  • Jiné výhody

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.4.2024