Volné pracovní místo  ASISTENT/KA VEDOUCÍ STUDENTSKÉ KOLEJE (ASSISTANT GIRLS DORM HEAD)

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Kontakt: e-mailem
Kvalifikace/ odborné a další předpoklady pro pozici:
oVŠ vzdělání
oVýborná znalost anglického jazyka na úrovni rodilého mluvčí podmínkou
oVýborné organizační a komunikační schopnosti

Náplň práce:
oDenní komunikace v anglickém jazyce se studenty a ostatními zaměstnanci firmy
oPéče o internátní studenty, komunikace s rodiči studentů, koordinace studentských aktivit
oSlužby během celého týdne

Nabízíme:
oJedinečné multikulturní prostředí, zázemí prestižní školy v moderním prostředí
oModerní pracovní pomůcky
oJedinečné multikulturní prostředí a zázemí prestižní školy
oPlatové ohodnocení dle zkušeností a praxe
Pro zařazení do výběrového řízení zašlete strukturovaný životopis a průvodní dopis v AJ na e-mail použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.8.2017