Volné pracovní místo  Asistent/ka vedoucího konstrukce

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 14 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pozice: asistent/ka vedoucího konstrukce
Požadujeme:
Vzdělání úplné SŠ
Znalost práce na PC - MS Office
Pozitvní přístup k práci, zodpovědnost.
Náplň práce:
Aktualizace dat v PC
Správa materiálové databáze
Kopírování a tisk dokumentací
Nabízíme:
Práce v dynamické společnosti a mladém kolektivu
Zaměstnanecké výhody / jazykové kurzy, společenské akce, příspěvek na penz. připojištění /
Zaměstnanecké výhody:jazykové kurzy, společenské akce, příspěvek na penz. připojištění
Nástup od 1.6.2016 na dobu určitou do 31.5.2017. Mzda: 14 000,- Kč.
Kontakt:Příhůnková Petra, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
Místo výkonu práce:SENCO Příbram,spol. s r.o., Plynárenská 292, 26101 Příbram 1

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2016 do 31.5.2017