Volné pracovní místo  Asistent/ka výrobního ředitele s NJ

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Pracovní poměr na dobu určitou - zástup za mateřskou dovolenou. Nástup možný IHNED.
Pracovní pozice j e vhodná i pro OZP.

Náplň práce:
  • administrativní podpora; příprava podkladů pro nabídky; zajišťování dopravy pro odvoz strojů; překlady; komunikace s německy mluvícími kolegy a německým prostředím

Požadujeme:
  • SŠ vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou; velmi dobrá znalost němčiny (případně další jazyk výhodou); znalosti odborné terminologie z oboru strojírenství vítány; znalost MS Office; samostatnost a zároveň schopnost pracovat v týmu, aktivní přístup; komunikativnost, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme:
  • zajímavou samostatnou práci; zázemí stabilní společnosti; přátelský kolektiv; hlavní pracovní poměr (zástup za mateřskou dovolenou); flexibilní pracovní dobu, týden dovolené navíc, 13. plat, jazykové vzdělávání, stravenky, firemní akce, prémie za přítomnost;

Zájemci se mohou hlásit:

Místo výkonu práce: KBH CZ s.r.o., Gen. Štefánika č.p. 975/40, 750 02 Přerov 2

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), cizince, absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.9.2016 do 1.9.2017