Volné pracovní místo  asistent/ka výroby

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní poměr na dobu určitou (1rok), poté doba neurčitá.
Požadujeme: vzdělání - SŠ potravinářská nebo VŠ technologie potravin, možno absolvent/ka, i OZP.
Pracovní náplň: spolupracuje při řízení, organizaci a kontrole činnosti týkajících se příjmu a zpracování suroviny, výroby polotovarů a hotových výrobků, jejich skladování a expedici, sanitačních postupů, podílí se na vývoji a zavádění nových výrobků a nových technologických postupů, zodpovídá za nakládání s chemickými látkami dle platné legislativy a interních předpisů včetně školení zaměstnanců, vypracovává a aktualizuje sanitační plány a kontroluje dodržování sanitačních postupů.
Zaměstnanecké výhody: dovolená 5 týdnů, benefity - stravenky.
Kontakt telefonicky v době 6-14 hod na č. použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář - p. Jiří Čuhel, e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 22.7.2016