Volné pracovní místo  Asistent/ka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 16 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

pracoviště Zlín
  • Náplň práce: Fakturace, Příprava podkladů pro mzdy, Odesílání a příjem pošty, Inventury, Hlídání stavu skladu divize, Příprava na porady, zápis, Tvorba a kontrola výkazu prací, statistiky, CarControl, Zapisování došlých faktur, Zajišťování kancelářských potřeb, Plnění úkolů zadaných nadřízeným, Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Požadavky: SŠ nebo VŠ ekonomického zaměření výhodou, Znalost práce na PC na úrovni pokročilý (Excel, Word, Internet, OutLook), Organizační talent a dobré komunikační schopnosti, Řidičský průkaz sk. B, Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, Časová flexibilita, Nadšení, optimistický a aktivní přístup k práci
  • Nabízíme: mzdu – pevnou + výkonovou složku mzdy (za dosažení cílů), maximální důvěru a podporu samostatnosti, mobilní telefon, notebook, stůl, židli a služební automobil na náklady zaměstnavatele
  • své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 23.5.2016