Volné pracovní místo  Asistent/ka

Lokalita Ostrava
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 11 400 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce (adresa): Ostrava a okolí

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář - Jana Bujalošová.

Hledáme energickou, samostatnou, aktivní osobnost, která by se starala o administrativní činnost v kanceláři, řešila organizační záležitosti, připravovala podklady pro účetní.

" Náplň práce
" Vést a zpracovávat administrativní agendu společnosti
" Starat se o organizační, provozní a administrativní záležitosti.
" Připravovat podklady pro účetní
" Plnit úkoly nadřízeného

" Požadavky
" minimálně středoškolské vzdělání
" minimálně 1 rok praxe
" dobré komunikační a organizační schopnosti
" znalost MS Office
" znalost ekonomického softwaru Pohoda a I6 výhodou.
" Řidičské oprávnění skupiny B

Nastup možný ihned.

Zaměstnanecké výhody: zaměstnanecké slevy.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016